15 Niedziela zwykła

15 Niedziela Zwykła – 12 lipca 2009

1. Dzisiaj o godz. 18.00 będą Nieszpory Niedzielne. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę na prace remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.
  2. W tym tygodniu w liturgii:
  • w poniedziałek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  • we środę wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła. W tym dniu Nowenna do Matki Bożej o godz. 17.45.
  • we czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  • w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.
  • w sobotę wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.
  1. Od 15 do 22 lipca trwać będzie tygodniowy odpust w sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tanowie na Burku. Zachęcamy do udziału we Mszy Świętej zwłaszcza we czwartek (16 VII) o godz. 18.30, podczas której modlić się będziemy w intencji naszych parafian. Szczegółowy program odpustu znajduje się na afiszu w gablocie.
  2. Składamy podziękowanie p. Grażynie Łabno i p. Tomaszowi Bryndalowi za pomoc przy rozdzielaniu towarów dostarczonych przez Caritas rodzinom poszkodowanym przez powódź.
  3. Składka na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego Tarnowie.