Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

Jubileusz

W niedzielę 11 X 2009 obchodzić będziemy uroczystość jubileuszową 30-lecia istnienia naszej parafii i 20. rocznicę poświęcenia parafialnej świątyni. Z tej okazji uroczystej Eucharystii o godz. 10.30 będzie przewodniczył ks. Biskup Władysław Bobowski. W koncelebrze będą uczestniczyć m.in. kapłani z naszego dekanatu i księża, którzy pracowali w naszej parafii. Serdecznie zachęcamy wszystkich parafian oraz przyjaciół i sympatyków naszego kościoła do udziału w tej Mszy Świętej. Podczas tego nabożeństwa będziemy dziękować za trzydzieści lat istnienia naszej wspólnoty i prosić o dalsze błogosławieństwo Boże dla wszystkich. Do niedzielnej uroczystości powinniśmy się przygotować duchowo m.in. poprzez udział w triduum modlitewnym, które będzie w najbliższy czwartek, piątek i sobotę. W tych dniach podczas nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30 będziemy się modlić w następujących intencjach: we czwartek – w intencji budowniczych naszego kościoła oraz za ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii; w piątek polecać będziemy wszystkich kapłanów, którzy pracowali i aktualnie posługują w naszej parafii; w sobotę zaś modlić się będziemy w intencji całej naszej parafii. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach.