30 Niedziela zwykła

1. Zapraszamy dziś na Nabożeństwo różańcowe – o godz. 18.00 . W dni powszednie Różaniec odprawiamy o godz. 17.30. W sobotę – zakończenie Nabożeństw różańcowych.

2. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Po południu na cmentarzach Tarnowa obędą się nabożeństwa za zmarłych połączone z procesją. Na Starym Cmentarzu procesja i modlitwy za zmarłych oraz okolicznościowe kazanie o godz. 15.00, na cmentarzu w Mościcach Msza święta i procesja o godz. 14.00, na cmentarzu w Krzyżu Msza święta i procesja o godz. 14.00.

3. We środę przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4. Przez cały listopad będą codziennie o godz. 17.45 modlitwy za zmarłych połączony z wypominkami. W piątki będzie to Koronka do Miłosierdzia Bożego, w niedziele – Nieszpory żałobne, zaś w pozostałe dni tygodnia odmawiać będziemy Różaniec w intencji wszystkich zmarłych. Ponadto w niedziele całego roku odprawiamy wypominki i modlitwy za zmarłych o godz. 11.45.

5. Spotkanie Grupy biblijnej odbędzie się we wtorek na plebanii po Mszy świętej wieczornej.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dziś polecamy nowy numer biuletynu „Maksymilian” i jak zwykle „Gościa niedzielnego”. W obydwu pismach znajdziemy m.in. relacje z uroczystości jubileuszowej naszej parafii.