Boże Narodzenie – 25 XII 2009 r.

1. Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego składamy Wam, Drodzy Parafianie i Szanowni Goście, serdeczne życzenia: Niech te święte dni pozwolą Wam na nowo doświadczyć bliskości i miłości Boga, który dla nas stał się człowiekiem. Niech Dzieciątko Jezus obdarza Was pokojem i radością. Niech błogosławi Waszym dobrym zamierzeniom i planom. Niech obdarza zdrowiem, umacnia siły i daje pociechę. Wszystkim życzymy błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

2. W dniu dzisiejszym Mszę święte będą według porządku niedzielnego. Nie będzie Nieszporów.

3. Jutro, w piątek drugi dzień Świąt – wspominamy w liturgii Świętego Szczepana – Pierwszego Męczennika. Składka na tacę w tym dniu będzie przeznaczona na Papieski Uniwersytet Jana Pała II.

4. Dziękujemy tym, którzy w Adwencie uczestniczyli w roratach. Składamy też podziękowanie pani Beacie Mrzygłód oraz grupie młodzieży, którzy pod kierownictwem ks. Grzegorza przygotowali szopkę. Dziękujemy również pani Krystynie Tyrkowej za przystrojenie kościoła na Święta. Bóg zapłać!

5. Dziękujemy Wam za ofiarność przy nabywaniu świec wigilijnych oraz za produkty żywnościowe, którymi bardzo hojnie obdarowaliście potrzebujących. Dziękujemy również za ofiary pieniężne na ten cel. Składamy serdeczne podziękowanie Państwu Barbarze i Janowi Noga, właścicielom cukierni Mikado, oraz Radiu RDN Małopolska za wsparcie naszej akcji. Dziękujemy także paniom z Parafialnego Oddziału Caritas za pracę przy przygotowaniu paczek świątecznych i rozdzielenie ich. Składamy podziękowanie również młodzieży za pomoc. Bóg zapłać!

5. Do naszej dyspozycji jest świąteczny – podwójny numer „Gościa niedzielnego”. Cena wynosi 7 zł. Zachęcamy również do nabywania biuletynu „Maksymilian”, w którym jest m.in. program kolędy.