3 Niedziela Zwykła – 24 stycznia 2010 r.

1. Dzisiaj o godz. 18.00 będą Nieszpory Niedzielne. Składamy podziękowanie za ofiary do puszek na poszkodowanych przez trzęsienie ziemi na Haiti.

2. W tym tygodniu w liturgii:

–                w poniedziałek przypada święto nawrócenia św. Pawła.

–                we wtorek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

–                w środę – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa. W tym dniu nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.

–                we czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

–                w piątek – Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.

–                w przyszłą niedzielę – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.

Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

3. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Tarnowskiej wraz z Parafią NMP Królowej Polski w Tarnowie-Mościcach zapraszają na comiesięczne spotkania będące Sesją Wprowadzającą do naprotechnologii (NaProTECHNOLOGY®).

Propozycja skierowana jest głównie do par małżeńskich mających problemy z płodnością, które pragną leczyć się przy pomocy naprotechnologii. Szczegóły są na afiszu w gablocie.

4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Tarnowie ogłasza nabór dzieci do klas pierwszych. Zapisy prowadzone są w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w dniach od 1 do 12 lutego br. Więcej informacji jest na afiszu.

5. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego oraz prasy katolickiej.