3 Niedziela Wielkiego Postu – 7 marca 2010 r.

1. Serdecznie zapraszamy na Gorzkie Żale, które odprawiamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.00. Natomiast w piątki jest Droga Krzyżowa o godz. 17.30. Prosimy rodziców, aby zachęcali słowem i przykładem dzieci i młodzież do uczestniczenia w tych nabożeństwach pasyjnych.

2. W tym tygodniu od poniedziałku do środy trwać będą rekolekcje wielkopostne dla młodzieży uczącej się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych. Od środy do piątku rekolekcje przeżywać będą uczniowie Gimnazjum nr 7 oraz Pogotowia Opiekuńczego. Natomiast wielkopostne rekolekcje parafialne rozpoczną się w V niedzielę Wielkiego Postu – czyli 21 marca.

3. We środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.

4. Składka na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na prace remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.

5. Spotkanie Grupy Biblijnej odbędzie się we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.

6. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych. Są też do nabycia paschaliki czyli świece wielkanocne, które możemy zapalić podczas liturgii Wigilii Paschalnej oraz na grobach naszych bliskich podczas Świąt Wielkanocnych. Ofiary w wysokości 5 zł. składane przy tej okazji przeznaczone będą na cele charytatywne.

7. Zachęcamy do lektury Pisma świętego i prasy katolickiej.