Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

IV Niedziela Wielkiego Postu – 14 marca 2010 r.

1. Serdecznie zapraszamy na Gorzkie Żale, które odprawiamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.00, zaś w piątek o godz. 17.30 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

2. Dziękujemy za ofiary na tacę składane dziś na prace remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.

3. Wielkopostne rekolekcje w naszej parafii rozpoczną się w przyszłą niedzielę. Prowadził je ks. Jacek Miszczak – dyrektor radia RDN Małopolska. Polecajmy Bogu na modlitwie sprawę rekolekcji – prośmy o łaskę dobrego przeżycia tych dni dla nas wszystkich.

4. We środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. W piątek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Z racji tej uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się we wtorek o godz. 17.30.

6. We środę o godzinie 18.30 będzie Msza Święta w intencji ks. Grzegorza, z okazji imienin – z intencji Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Róż Żywego Różańca i Grupy Biblijnej. Ks. Solenizantowi składamy serdeczne życzenia imieninowe: obfitości łask Bożych od Chrystusa Najwyższego Kapłana. Najlepsze życzenia składamy też wszystkim solenizantom tego tygodnia, wśród nich P. Józefowi Dęboszowi – organiście.

7. Zachęcamy do nabywania wielkanocnych baranków oraz paschalików. Środki uzyskane przy tej okazji przeznaczone będą na Caritas. Polecamy też nowy numer „Gościa Niedzielnego”.