Wielkopostne rekolekcje

Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne, które trwać będą od niedzieli do środy włącznie. Ćwiczeniom duchowym w tym roku przewodniczył będzie ks. Jacek Miszczak – dyrektor radia RDN Małopolska. Podczas każdego dnia Msze święte z kazaniem rekolekcyjnym będą o godz. 8.00 i 18.30. Ponadto w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej (o godz. 19.30) będzie nauka stanowa dla małżonków i rodziców. Nauka stanowa dla młodzieży będzie we wtorek po Mszy św. o godz. 18.30 czyli o godz. 19.30. Spowiedź rekolekcyjna będzie we wtorek od godz. 14.00 do 18.30 z półgodzinną przerwą od godz. 16.00. Postarajmy się o to, aby znaleźć czas na uczestnictwo w rekolekcjach oraz przystąpić do spowiedzi, celem dobrego przygotowania się do Świąt Wielkanocnych.