7 Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 16 V 2010

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które w niedziele odprawiane są o godz. 18.00, zaś w dni powszednie o godz. 17.45. Dziś przypada wspomnienie św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.

2. W przyszłą niedzielę przezywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego oraz zakończenie okresu wielkanocnego i czasu Komunii Świętej wielkanocnej. Dni pomiędzy uroczystościami Wniebowstąpienia i Zesłania Ducha Świętego przygotowują nas na przyjęcie Ducha Świętego Pocieszyciela. W naszym kościele każdego dnia podczas nabożeństwa majowego odprawimy nowennę do Ducha Świętego.

3. W piątek przypada dzień imienin Pasterza diecezji ks. biskupa Wiktora Skworca. Msza Święta w intencji Księdza Biskupa zostanie odprawiona w Bazylice Katedralnej we czwartek o godz. 18.00.

4. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.