11 Niedziela zwykła – 13 czerwca 2010 r.

1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych, które odbywają się codziennie o godz. 18.00. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę na prace remontowo – inwestycyjne w naszej parafii, oraz składane do puszek na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

2. W tym tygodniu w liturgii:

–        w poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

–        we wtorek – wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy

–        we czwartek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

3. Kurs Przedmałżeński, w Kościele Księży Filipinów rozpocznie się 28 czerwca, w poniedziałek, o godz. 19.30 w sali Oratorium przy kościele. Katechizacja potrwa do 2 lipca. Spotkania codziennie, o godz. 19.30. Zapisy wyłącznie na pierwszym spotkaniu.

4. W piątek 18 VI o godz. 19.00 będzie w Katedrze Msza święta dla pielgrzymów z grupy nr 1- Najświętsza Maryja z Pieszej pielgrzymki Tarnowskiej na Jasna Górę. Eucharystia rozpocznie etap bezpośredniego przygotowania do tegorocznego pielgrzymowania. Zainteresowanych pielgrzymką zachęcamy do udziału.

5. Zachęcamy do lektury Pisma świętego i prasy katolickiej.