30 Niedziela zwykła – 24 X 2010 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. W ciągu tego tygodnia zwłaszcza podczas nabożeństw różańcowych będziemy się modlić w intencji tych, którzy pracują na misjach: świeckich i duchownych, oraz za ludy krajów misyjnych. Zapraszamy dziś na Nabożeństwo różańcowe – o godz. 17.45 . W dni powszednie Różaniec odprawiamy o godz. 17.30.

2. We czwartek przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Solenizantom składamy serdeczne życzenia.

3. Przez cały listopad będą codziennie o godz. 17.45 modlitwy za zmarłych połączony z wypominkami. W piątki będzie to Koronka do Miłosierdzia Bożego, w niedziele – Nieszpory żałobne, zaś w pozostałe dni tygodnia odmawiać będziemy Różaniec w intencji wszystkich zmarłych. Ponadto w niedziele całego roku będą wypominki i modlitwy za zmarłych o godz. 11.45. W dniach od 1 do 8 listopada o godz. 18.30 będzie Msza Święta w intencji wszystkich wypominanych w naszym kościele.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Polecamy nowy „Gościa niedzielnego”, a dla dzieci „Małego Gościa niedzielnego” oraz tygodnik „Ola i Jaś”.