Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

Program wizyty duszpasterskiej (kolędy)

W najbliższych dniach pragniemy odwiedzić z wizytą kolędową wszystkich naszych parafian. Jest to okazja, aby wspólnie pomodlić się o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku, oraz porozmawiać o ważnych sprawach dotyczących Waszych rodzin jak i parafii.

Postarajmy się – jesli to możliwe – aby na czas kolędy wszyscy członkowie rodziny byli w domu. Przygotujmy na stole krzyż, świece i wodę święconą z kropidłem.

 

Poniżej program kolędy:

Wtorek 28 XII

Godz. 15.00

1) ul. Narutowicza 5,7,7a,9,11,13 (ks. GR)

2) ul. Narutowicza bl. 15/1-22 (ks. JG)

3) ul. Narutowicza bl. 15/23-48 (ks. MG)

Środa 29 XII

Godz. 15.00

1) ul. Narutowicza 23,25,29,31,33,33a (ks. JG)

2) ul. Narutowicza 10,18, 20/1-20 (ks. GR)

3) ul. Narutowicza 20/21-42 (ks. MG)

Czwartek 30 XII

Godz. 15.00

1) ul. Narutowicza 20/43-56 oraz 22,30,32 (ks. JG)

2) ul. Narutowicza 34/1-28 (ks. MG)

3) ul. Narutowicza 34/29-55 oraz 36 (ks. GR)

Niedziela 2 I

Godz. 14.00

1) ul. Drużbackiej 1-3/1-22 (ks. JG)

2) ul. Drużbackiej – domy jednorodzinne i bl. 1-3/23-29 (ks. MG)

3) ul. Towarowa (ks. GR)

Poniedziałek 3 I

Godz. 15.00

1) ul. Spytka bl. 1A/1-17 ks. (MG)

2) ul Spytka bl. 1A/18-34 (ks. JG)

3) ul. Kaczkowskiego i Bandrowskiego (ks. GR)

Wtorek 4 I

Godz. 15.00

1) ul. Limanowskiego 6,8,10,12 (ks. JG)

Środa 5 I

Godz. 15.00

1) ul. Limanowskiego 14,16 (ks. GR)

Czwartek 6 I

Godz. 14.00

1) ul. Limanowskiego 5, 7, (ks. MG)

2) ul. Limanowskiego 9, 11, 13, 15, 17 (ks. GR)

Piątek 7 I

Godz. 15.00

1) ul. Krakowska 14,16,18,20 (ks. GR)

2) ul. Krakowska 22, 24,26,28,30 (ks. MG)

Sobota 8 I

Godz. 9.00

1) ul. Urszulańska 4,6,12,12a,14,18,20 (ks. MG)

2) ul. Urszulańska 7,15,17,21,23,25,27,29 (ks. JG)

3) ul. W. Stwosza 1/1-45 (ks. GR)

Niedziela 9 I

Godz. 14.00

1) ul. Wita Stwosza 2/1-27 (ks. GR)

2) ul. Wita Stwosza 2/28-51 (ks. MG)

3) ul. Wita Stwosza 4/1-25 (ks. JG)

Poniedziałek 10 I

Godz. 15.00

1) ul. Wita Stwosza 4/26-45 i domy jednorodzinne (ks. GR)

2) ul. Wita Stwosza 8 i 10/1-20 (ks. JG)

3) ul. Wita Stwosza 10/21-45 (ks. MG)

Środa 12 I

Godz.15.00

1) ul. Bema 1, bl.4-8 (ks. GR)

2) ul. Bema 10/1-20 (ks. JG)

Czwartek 13 I

Godz. 15.00

1) ul. Bema 10/21-30; 12,16 (ks. JG)

2) ul. Bema 18, 20, 22, 24 (ks. GR)

Piątek 14 I

Godz. 15.00

1) ul. Bema 26, 28 (ks. MG)

2) ul. Bema 15,25,29,31 (ks. JG)

Sobota 15 I

Godz. 9.00

1) ul. Rzeczna i Spytka (ks. MG)