2 Niedziela Zwykła – 16 stycznia 2011 r.

1. Zapraszamy dziś na Nieszpory Niedzielne o godz. 18.00. Od 18 – 25 stycznia trwać będzie Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

2. W tym tygodniu w liturgii:

–                w poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego, opata.

–                 we środę – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. W tym dniu nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.

–                 we piątek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. W tym dniu Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00. W piątek przeżywamy Dzień Babci, zaś w sobotę – Dzień Dziadka.

Wszystkim Babciom, Dziadkom oraz solenizantom składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

3. W minioną sobotę zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za gościnność, życzliwe przyjęcie i złożone ofiary. W intencji wszystkich rodzin i osób, które odwiedziliśmy po kolędzie zostaną odprawione Msze święte w następujących terminach: 21 stycznia o godz. 18.30, 23 stycznia o godz. 9.00 oraz 30 stycznia o godz. 10.30.

4. W ramach parafialnego przygotowania do sakramentu bierzmowania spotkanie dla uczniów klas pierwszych gimnazjum odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30, zaś dla uczniów klas trzecich – we czwartek o godz. 19.30.

5. Zachęcamy do nabywania i lektury „Gościa niedzielnego”. Dzisiejszy numer wiele miejsca poświęca naszej diecezji w związku z przeżywanym jubileuszem 225-lecia jej powstania. Cena wynosi 4 zł.

6. W ostatnim tygodniu do wieczności odeszła: śp. Stefania Gądek. Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie!