8 Niedziela Zwykła – 27 II 2011 r.

1. Dzisiaj o godz. 18.00 będą Nieszpory niedzielne.

2. W środę będzie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. W tym dniu godz. 17.30 będzie zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. We czwartek będzie Godzina święta czyli adoracja eucharystyczna z modlitwą o powołania do służby Bożej o godz. 17.30. W piątek w godzinach porannych udamy się do chorych. Od godz. 16.00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. W pierwszy piątek będzie dodatkowa Msza święta dla dzieci o godz. 17.00. Koronka do Miłosierdzia Bożego będzie po Mszy Świętej o godz. 17.00. W sobotę Msze święte o Niepokalanym Sercu Maryi będą o godz. 8.00 i 18.30.

Ponadto w piątek przypada święto św. Kazimierza Królewicza. Solenizantom składamy serdeczne życzenia.

4. Spotkanie dla młodzieży klas trzecich gimnazjum przygotowującej się do sakramentu bierzmowania obędzie się we czwartek 3 marca o godz. 19.30 w budynku katechetycznym. Informujemy, że młodzież przystąpi do bierzmowania w dniu 30 marca w Bazylice Katedralnej w Tarnowie.

5. Spotkanie Grupy Biblijnej odbędzie się we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.

6. Dyrekcja Przedszkola Publicznego nr 7 przy ul. Bema 9 zawiadamia, iż zapisy dzieci na nowy rok szkolny trwać będą od 1 marca do 8 kwietnia br. Rekrutacja odbywa się drogą elektroniczną. Szczegółowych informacji można zasięgnąć u dyrektora placówki.

7. Zachęcamy do nabywani i lektury prasy katolickiej.