4 Niedziela Wielkanocna – 15 maja 2011 r.

1. W dniach od 15 – 22 maja przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.

2. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach majowych w dni powszednie o godz. 17.45, natomiast w niedziele o godz. 18.00.

3. W poniedziałek przypada święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski. Solenizantom składamy serdeczne życzenia.

4. W poniedziałek (16 maja) odbędzie się spotkanie młodzieży klas pierwszych gimnazjum w budynku katechetycznym o godz. 19.30.

We środę (18 maja) będzie spotkanie kandydatów, ministrantów, lektorów i DSM razem z Rodzicami w dolnym kościele o godz. 19.30.

5. Przeżywamy rok poświęcony św. Maksymilianowi. W związku z tym organizujemy w dniach 27-28 maja pielgrzymkę autokarową do Niepokalanowa i Lichenia. Koszty (przejazd + nocleg) wynoszą 100 zł od osoby. Jeszcze jest kilka wolnych miejsc. Zachęcamy do udziału.

6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

7. W ostatnim tygodniu do wieczności odeszła śp. Maria Boduszek. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.