14 Niedziela Zwykła – 3 lipca 2011 r.

1.    Zapraszamy do uczestnictwa w Nieszporach eucharystycznych o godz. 17.45.
2.    Ofiara na tacę w przyszłą niedzielę, przeznaczona będzie na cele remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.
3.    Ponadto w tym tygodniu:
•    we środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. W tym dniu zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca o godz. 17.30, po niej nowenna ku czci M.B. Nieustającej pomocy.
•    od czwartku 7 lipca u sióstr karmelitanek trwać będzie nowennna przed uroczystością MB Szkaplerznej. Szczegóły na afiszu w gablocie.

•    w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli.
4.    Trwa tygodniowy odpust w sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie, który zakończy się w sobotę 9 lipca. Szczegóły na afiszu w gablocie.
5.    Zachęcamy do lektury Pisma św. i prasy katolickiej. Do naszej dyspozycji „Gość Niedzielny”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”, „Ola i Jaś”. Jest również do nabycia wakacyjny numer parafialnego biuletynu „Maksymilian”.