15 Niedziela Zwykła – 10 lipca 2011 r.

1.    Dzisiaj o godz. 18.00 będą Nieszpory niedzielne.
2.    Składamy serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary na tacę z przeznaczeniem na prace remontowo- inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
3.    W tym tygodniu w liturgii:

• w poniedziałek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  • we wtorek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
  • we środę – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Swierada i Benedykta, patronów drugorzędnych Diecezji. W tym dniu nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.
  • w piątek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła. W tym dniu Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.
  • w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia izapraszamy do udziału w Eucharystii w dniu swego patrona.

4.    W dniach do 15 do 22 lipca w sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie na Burku trwać będzie odpust. Szczegóły programu są na afiszu w gablocie.
5.    Zachęcamy do czytania Pisma Świętego oraz prasy katolickiej.