VI Niedziela Zwykła 2012

VI Niedziela Zwykła – 12 lutego 2012 r.

1. Dzisiaj o godz. 18.00 będą Nieszpory Niedzielne.
2. Składamy serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary na tacę z przeznaczeniem na prace remontowo-inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać! Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
3. We środę nowenna do Matki Bożej nieustającej Pomocy o godz. 17.45. W tym dniu ks. Biskup Administrator Wiesław Lechowicz zaprasza na Mszę św. do Katedry na godz. 18.00, która będzie odprawiona za śp. ks. bpa Józefa Życińskiego, w 1 rocz. Jego śmierci. Po zakończeniu Mszy św. zostanie odsłonięte epitafium poświęcone arcybiskupowi Józefowi Życińskiemu, umieszczone na ścianie kościoła katedralnego.
4. W piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.
5. W ubiegłą niedzielę na parkingu przy ul. Urszulańskiej znaleziony został kluczyk do samochodu. Jest do odebrania w zakrystii. Zachęcamy do lektury Pisma świętego i prasy katolickiej.
6. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności śp. Marek Mazur. Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie.
7. Dzieciom, młodzieży szkolnej i studentom życzymy dobrych ferii.

Z I czytania VI Niedzieli Zwykłej
„Czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek innego czynicie, wszystko na chwałę Bożą czyńcie” (1 Kor 10,31).