12 Niedziela Zwykła – 24 czerwca 2012 r.
Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiane są codziennie o godz. 18.00.
2. Dziś odbędzie się pierwsza Świętojańska Biesiada Małżeńska, na placu św. Antoniego przy kościele parafialnym w Mościcach. Na wspólną zabawę zaproszone są małżeństwa z całego Tarnowa. Przy potrawach z grilla i słodkich wypiekach, zabawę poprowadzi wodzirej, a wśród atrakcji znajdą się – między innymi – konkursy z nagrodami dla małżeństw,  występ zespołu góralskiego. Biesiada rozpocznie się o godz. 19.30 i potrwa do około godziny 23-ej.
3. W najbliższy wtorek organizujemy parafialny wyjazd-wycieczkę dla dzieci z rodzicami i młodzieży do Sandomierza i Kompleksu Turystycznego do Bałtowa. Zapraszamy do wyjazdu, szczegółowe informacje będą podawane przy zapisach dziś w zakrystii, bądź jutro w ciągu dnia.
4. W piątek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 6.30, 8.00 (jednocześnie Msza na zakończenie roku szkolnego ZSEG!), 9.00, 10.30 oraz po południu o godz. 18.30. Ofiara na tacę – tzw. „Świętopietrze” przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
5. W sobotę 30 czerwca rozpoczyna się Wielki Odpust w Tuchowie. Szczegółowy program jest umieszczony na plakatach.
6. W przyszłą niedzielę przypada Diecezjalny Dzień Modlitw o świętość życia kapłańskiego.
7. Do naszej dyspozycji przy bocznych drzwiach przy wyjściu z kościoła są czasopisma religijne. Od dziś powiększamy naszą ofertę o tygodnik „Niedziela”.