XXIV Niedziela Zwykła 2012

XXIV Niedziela Zwykła – 16 IX 2012 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory na godz. 18.00.
2. W tym tygodniu przeżywać będziemy Tydzień Wychowania. Na plakacie w gablocie znajduje się program i stosowne informacje.
3. W poniedziałek o godz. 19.30 odbędzie się na plebanii spotkanie redakcji gazetki parafialnej.
4. We wtorek przypada Święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży.
5. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie o godz. 17.45.
Na Mszę św. na godz.. 18.30 zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania – klas pierwszych, drugich i trzecich gimnazjum i jej rodziców. Po Mszy św. będzie krótkie spotkanie organizacyjne.
6. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla Rodziców i dzieci z klas drugich szkoły podstawowej z naszej parafii odbędzie się w piątek w dolnym kościele o godz. 17.30. Prosimy rodziców, aby jeśli to możliwe zgłosili swoje dzieci do Pierwszej Komunii Świętej w swojej parafii, niezależnie od tego do jakiej szkoły dzieci uczęszczają.
7. W piątek przypada święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. W tym dniu koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.
8. Na stoliku przy zakrystii jest do nabycia „Niedziela”, „Gość niedzielny” oraz „Promyczek Dobra” dla dzieci szkolnych.