XXXIII Niedziela Zwykła 2012

XXXIII Niedziela zwykła – 18 XI 2012 r.

1. Dziś o godz. 17.45 będą wypominki i Nieszpory za zmarłych. Dziś w trzecią niedzielę listopada obchodzimy Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych, za nich tez będziemy się modlili. Do modlitwy różańcowej za naszych zmarłych zapraszamy codziennie o godz. 17.45. W piątki odmawiana jest koronka do Bożego Miłosierdzia.
2. Dziś wybieramy członków do Rady Parafialnej. Przed kościołem są karty z nazwiskami kandydatów. Tych, którzy zechcą oddać swój głos prosimy po Mszy świętej o pobranie karty, wypełnienia jej i wrzucenia do urny wyborczej przed kościołem. Możemy zakreślić najwięcej dwa nazwiska kandydatów. Jeśli na kartach będą zakreślone więcej niż dwa nazwiska, wówczas tylko dwa pierwsze z nich będą uwzględnione przy podliczaniu głosów. W głosowaniu biorą udział osoby pełnoletnie. Wyników wyborów oraz skład Rady Parafialnej ogłosimy za tydzień.
3. Parafia św. Karoliny w Tarnowie przeżywa dziś jubileuszowy odpust z okazji 25 rocznicy beatyfikacji patronki. Jutro w poniedziałek parafia ta będzie przeżywała swój jubileusz z Telewizją Trwam i Radiem Maryja. Msza św. o godz. 18.00.
4. We wtorek po Mszy św. wieczornej odbędzie się na plebanii spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
5. We środę przypada Wspomnienie NMP, we czwartek św. Cecylii.
6. W piątek zapraszamy rodziców z dziećmi komunijnymi  z klas II na spotkanie na godz. 17.00 do dolnego kościoła.
7. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.