Świętej Rodziny – 2012

ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY
Jezusa, Maryi i Józefa – 30 XII 2012

1. Jutro w poniedziałek 31 grudnia br. o godz. 18.30 będzie Msza Święta na zakończenie „starego roku”, połączona z Nieszporami i nabożeństwem eucharystycznym, w czasie którego podziękujemy Panu Bogu za miniony rok, odśpiewamy suplikacje. Serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.
2. W naszej parafii nastąpiła zmiana na stanowisku organisty. Pana Józefa Dębosza, który ma 82 lata zastąpił Damian Sowa. Pan Józef przez 60 lat pełnił funkcję organisty w różnych parafiach: 35 lat w Tarnowie w parafii św. Rodziny; 4 lata w Tarnowie w parafii w Mościcach, a ostatnim czasie przez 12 lat w parafii św. Maksymiliana. W poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 18.30 na zakończenie roku, duszpasterze, członkowie Rady Parafialnej i wierni parafii św. Maksymiliana oraz dyrekcja radia RDN Małopolska podziękują panu Józefowi za pełnioną posługę organisty.
3. We wtorek 1 stycznia w Nowy Rok przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Jest to święto obowiązkowe. Msze św. w naszym kościele będą według porządku niedzielnego.
4. Teatr Ludwika Solskiego zaprasza w dniu 1 stycznia o godzinie 19.00 na koncert kolęd góralskich w wykonaniu Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Piątkowioki” z okolic Nowego Sącza. Bilety w cenie – 20 zł od osoby. Bilety można rezerwować telefonicznie.
5. Dziś od godz. 14.00 odwiedziny duszpasterskie będą na ulicach:
1) ul. Bandrowskiego i Kaczkowskiego (ks. PS)
2) ul. Krakowska 14,16,18,20 (ks. SB)
3) ul. Krakowska 30, 28, 26, 24, 22 (ks. GR)
6. W poniedziałek i we wtorek nie będzie kolędy.