Święto Chrztu Pańskiego

Niedziela Chrztu Pańskiego – 13 I 2013 r.

1. Dzisiejszym Świętem Chrztu Pańskiego kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczyna się w liturgii pierwsza część okresu zwykłego, w którym przywołujemy całość posłannictwa Jezusa Chrystusa, ze szczególnym zwróceniem uwagi na Jego publiczną działalność. Zapraszamy dziś na Nieszpory na godz. 18.00.
2. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę przeznaczone na prace inwestycyjno-remontowe w naszej parafii.
3. W tym tygodniu:
–    w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45
–    w piątek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym dniu koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.
4. Rozpoczęły się ferie zimowe. Za tydzień w poniedziałek 21 stycznia br. organizujemy wyjazd dla dzieci i młodzieży przebywających na feriach na kryte lodowisko i basen do Dębicy. Wyjazd pociągiem o godz. 8.20. Powrót po południu. Bliższych informacji udzielamy w zakrystii i kancelarii. Zapisy do środy włącznie. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego wypoczynku w czasie ferii.
5. Dziś od godz. 14.30 odwiedziny duszpasterskie będą na ulicach:
1) ul. Narutowicza 34/1-28 (ks. GR)
2) ul. Narutowicza 36 oraz 34/55-29 (ks. PS)
3) ul. Narutowicza 5,7,7a,9,11,13 (ks. SB)