Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

IV Niedziela Zwykła 2013

IV Niedziela Zwykła – 3 luty 2013 r.

1. Dziś o godz. 17.45 będą Nieszpory o Najświętszym Sakramencie. Rozpoczął się miesiąc luty, który w całym Kościele poświęcony jest modlitwom za konających.
2. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwami do św. Maksymiliana rozpocznie się o godz. 17.45, po niej będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. Po Mszy św. o godz. 18.30 będzie ucałowanie relikwii św. Maksymiliana.
3. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Godzinę świętą połączoną z modlitwą o powołania do służby Bożej na godz. 17.30. Po Mszy św. wieczornej o godz. 19.30 będą spotkania w grupach dla młodzieży gimnazjalnej z klas pierwszych, drugich i trzecich.
4. Dyrektorzy Szkoły Podstawowej Nr 2 jak również nr 3 w Tarnowie ogłaszają nabór na rok 2013/2014 do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Podobnie Przedszkole Niepubliczne „Promyczek” na ulicy Bema utworzone w miejsce Przedszkola Publicznego nr 7 rozpoczęło zapisy dzieci do placówki.
5. W tym tygodniu zaczynają się zajęcia w domu katechetycznym w naszej parafii. Kursy tańca dla dzieci ze szkoły podstawowej będą się odbywały w poniedziałki i środy od godz. 16.30-17.30. Dla młodzieży i dorosłych we wtorki  i czwartki od godz. 19.30-20.30. Zajęcia z fitness w jednej grupie będą w poniedziałki i środy od godz. 17.45-18.45. Wszyscy chętni, którzy chcą jeszcze dołączyć na zajęcia mogą to uczynić w każdym czasie.
6. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Janina Czupryna. Polecajmy Jej nieśmiertelną duszę miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie.
7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

IV Niedziela Zwykła – 3 luty 2013 r.

1. Dziś o godz. 17.45 będą Nieszpory o Najświętszym Sakramencie. Rozpoczął się miesiąc luty, który w całym Kościele poświęcony jest modlitwom za konających.

2. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona
z modlitwami do św. Maksymiliana rozpocznie się o godz. 17.45, po niej będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. Po Mszy św. o godz. 18.30 będzie ucałowanie relikwii św. Maksymiliana.

3. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Godzinę świętą połączoną z modlitwą o powołania do służby Bożej na godz. 17.30. Po Mszy św. wieczornej o godz. 19.30 będą spotkania w grupach dla młodzieży gimnazjalnej z klas pierwszych, drugich i trzecich.

4. Dyrektorzy Szkoły Podstawowej Nr 2 jak również nr 3 w Tarnowie ogłaszają nabór na rok 2013/2014 do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Podobnie Przedszkole Niepubliczne „Promyczek” na ulicy Bema utworzone w miejsce Przedszkola Publicznego nr 7 rozpoczęło zapisy dzieci do placówki.

5. W tym tygodniu zaczynają się zajęcia w domu katechetycznym w naszej parafii. Kursy tańca dla dzieci ze szkoły podstawowej będą się odbywały
w poniedziałki i środy od godz. 16.30-17.30. Dla młodzieży i dorosłych
we wtorki i czwartki od godz. 19.30-20.30. Zajęcia z fitness w jednej grupie będą w poniedziałki i środy od godz. 17.45-18.45. Wszyscy chętni, którzy chcą jeszcze dołączyć na zajęcia mogą to uczynić w każdym czasie.

6. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Janina Czupryna. Polecajmy Jej nieśmiertelną duszę miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie.

7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.