Kurs przedmałżeński

KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI. Wszystkich zakochanych, którzy w bliższej przyszłości zamierzają podjąć się budowania więzi małżeńskieji rodzinnej zapraszamy do uczestnictwa w kursie przedmałżeńskim.

Podczas spotkań (konferencje i warsztaty) przedstawiona zostanie chrześcijańska wizja osoby ludzkiej oraz podstawowa i konieczna wiedza dotycząca tworzenia wspólnych oczekiwań, hierarchii wartości, umiejętności mówienia i okazywania uczuć. Kurs będzie prowadzony z wykorzystaniem zasad dialogu małżeńskiego, dlatego przyjmujemy jedynie pary. Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu Katechizacji Przedmałżeńskiej (nie organizujemy spotkań w Poradni Życia Rodzinnego).
Prowadzenie: kapłan wraz z rodzinami.

Uwaga: przyjmujemy wyłącznie pary, tj narzeczony wraz z narzeczoną.
Kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w ostatni weekend miesiąca maja.
Rozpocznie się w piątek wieczorem 31 maja, a zakończy w niedzielę 2 czerwca w południe.
Kurs przewidziany jest dla par narzeczonych!

Obowiązuje uczestnictwo w całym programie.

Szczegółowy program kursu – poniżej
Zapisy przyjmuje: Sylwia i Dominik Kuligowie
Zapisów można dokonać telefonicznie, bądź pocztą elektroniczną
(Sylwia Kulig: tel. 793337227, Dominik Kulig: 793337228; e-mail: sdkulig@onet.pl)
Ilość miejsc ograniczona (25 par).
Zapisy do 25 maja br.!
Odpłatność od pary –  80 zł. (w dniu rozpoczęcia)

kurs_przedmalzenski_2013