XI Niedziela Zwykła-2013

XI Niedziela zwykła – 16 czerwca 2013 r.

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które w czerwcu odprawiane są codziennie o godz. 18.00.
2. W poniedziałek na godz. 18.30 zapraszamy do kościoła młodzież z I, II i III klasy gimnazjum wraz z rodzicami na ostatnie comiesięczne spotkanie w tym roku. Rozpoczniemy nabożeństwem o godz. 18.00, po której będzie Msza Święta o godz. 18.30. Następnie wszyscy spotkamy się w plenerze przy domu katechetycznym (przy wspólnym grillowaniu). Młodzież prosimy o podejście do zakrystii po Mszy świętej, aby pobrać stosowne zaproszenia.
3. W tygodniu będziemy obchodzili:
– w poniedziałek św. Alberta Chmielowskiego
– w piątek św. Alojzego Gonzagi
4. We środę będzie czynny punkt Caritas.
5. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy Świętych młodzież ze wspólnoty Cenacolo („Wieczernik”) z Poręby Radlnej podzieli się swoimi świadectwami na temat swojej drogi wychodzenia z uzależnienia narkomanii. Świadectwa te będą dzieleniem się radością wiary i odzyskanego sensu życia, a jednocześnie będą pokazywały zagrożenia, jakie czekają na ludzi młodych w dzisiejszych czasach.
6. W Roku Wiary zachęcamy do czytania Katechizmu Kościoła katolickiego.