XIV Niedziela Zwykła – 7 lipca 2013 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 18.00.

2. Przypominamy, że przez okres wakacji, w dni powszednie w naszym kościele będą Msze święte będą odprawiane: rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.30. Kancelaria parafialna w ciągu wakacji będzie czynna tylko wieczorem od godz. 17.30 – 18.15. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się z księdzem dyżurnym.

3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie odprawiona o godz. 17.45.

4. We czwartek przypada święto św. Benedykta, patrona Europy, w sobotę Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, patronów drugorzędnych diecezji tarnowskiej.

5. W piątek o godz. 18.00 koronka do Bożego miłosierdzia.

6. Od 23 lipca w kancelarii parafii Katedralnej będą prowadzone zapisy na XXX Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską.

7. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

8. Zachęcamy do przeczytania wspólnej deklaracji biskupów w związku z 70 rocznicą zbrodni wołyńskiej. Tekst deklaracji znajduje się TUTAJ

9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: śp. Wiesław Zając oraz Adam Kurek. Polecajmy ich Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie…

10. Dzieciom, młodzieży i wszystkim udającym się na urlopy życzymy dobrej pogody i udanego wypoczynku.