XXV Niedziela Zwykła – 22 września 2013 r.

1. Zapraszamy dziś na godz. 18.00 na Nieszpory niedzielne.

2. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla Rodziców i dzieci z klas drugich szkoły podstawowej z naszej parafii odbędzie się w poniedziałek (23 września) w dolnym kościele o godz. 17.30. Prosimy rodziców, aby jeśli to możliwe zgłosili swoje dzieci do Pierwszej Komunii Świętej w swojej parafii, niezależnie od tego do jakiej szkoły dzieci uczęszczają.

3. Klub Inteligencji w Tarnowie zaprasza wszystkich zainteresowanych na inaugurację nowego roku działalności, która rozpocznie się w sali klubu Mszą świętą we wtorek 24 września o godz. 18.00, przy ul. Rynek 24.

4. W tym tygodniu
−  w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. W tym dniu o godz. 18.00 odbędzie się próba scholi liturgicznej w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich chętnych dzieci i młodzież do włączenia się do scholi.
−   w piątek przypada wspomnienie św. Wincentego a Paulo, odpust w parafii Księży Misjonarzy, główna Msza św. o godz. 18.00.

5. Początkiem października wracamy do zajęć otwartych na świetlicy w domu katechetycznym. Będą to kursy tańca i fitness. Planujemy także podstawowy kurs języka angielskiego i kurs komputerowy dla seniorów oraz zajęcia muzyczne dla dzieci i młodzieży. Szczegółowe informacje będą za tydzień. Chętnie przyjmiemy bądź odkupimy używane pianino.

6. Odpust parafialny będzie w pierwszą niedzielę miesiąca – 6 października br.

7. Są wolne miejsca na pielgrzymkę do sanktuariów Europy, którą w dniach od 14-27 października organizuje ks. Krzysztof Orzeł Dyrektor Radia RDN Małopolska. Szczegółowe informacje w zakrystii.

8. Na stoliku przy zakrystii jest do nabycia „Niedziela”, „Gość niedzielny” oraz „Promyczek Dobra” dla dzieci szkolnych.