XXXI Niedziela Zwykła – 3 listopada 2013 r.

1. Dzisiaj o godz. 17.45 będą wypominki i Nieszpory za zmarłych. W naszym kościele przez cały listopad o godz. 17.45 będziemy odmawiali różaniec za zmarłych wypominanych. W piątki będzie to Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone przy okazji wypominek. W intencji wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach do 8 listopada odprawiane będą Msze święte o godz. 18.30. W tych dniach pod zwykłymi warunkami możemy zyskiwać odpusty za zmarłych, do których dołączyć trzeba modlitwę na cmentarzu.

2. Zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca będzie we środę po wypominkach, które rozpoczną się o godz. 17.45. O godz. 18.30 podczas Mszy świętej będziemy modlili się za zmarłe członkinie i członków Róż różańcowych. Po Mszy św. będzie ucałowanie relikwie św. Maksymiliana.

3. We czwartek o godz. 19.30 odbędą się spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klasy I, II i III gimnazjum.

4. W sobotę przypada święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

5. Twórczy Klub Seniora zaprasza na pierwsze spotkanie warsztatowe we wtorek na godz. 11.00 do domu katechetycznego. Można jeszcze dołączyć na zajęcia. Dziś o godz. 15.30 w radio RDN Małopolska będzie na ten temat krótka audycja.

6. Zachęcamy do lektury Pisma świętego oraz prasy katolickiej. Czasopisma są przy bocznym wyjściu z kościoła – wśród nich „Niedziela”, „Gość niedzielny”, „Promyczek Dobra”, „Jaś i Małgosia”.

7. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności: śp. Tadeusz Zoń. Polecajmy go miłosiernemu Bogu: „Dobry Jezu a nasz Panie…”.