Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24 listopada 2013 r.

1. Uroczystością Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata kończymy Rok Kościelny. Dziś za pobożne odmówienie aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
Dzisiejsza uroczystość obchodzona jest w naszej diecezji jako Dzień Liturgicznej Służby Ołtarza. Wszystkim ministrantom i lektorom z naszej parafii gratulujemy pełnienia zaszczytnej funkcji, dziękujemy im i ich rodzinom za zaangażowanie w liturgię Kościoła. Jednocześnie zapraszamy kolejnych chłopców od II klasy szkoły podstawowej do służby przy ołtarzu. Informujemy, że spotkania dla kandydatów odbywają się w soboty o godz. 11.00. Jednocześnie przypominamy, że spotkania dla Dziewczęcej Służby Maryjnej odbywają się także w soboty o godz. 10.00, na które zapraszamy chętne dziewczęta. W tej sprawie prosimy o kontakt z ks. Sylwestrem.
W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Okres Adwentu i nowy rok liturgiczny.

2. Dzisiaj o godz. 17.45 będą wypominki i Nieszpory za zmarłych. Przez cały listopad codziennie modlitwy za zmarłych o godz. 17.45.

3. Są jeszcze wolne miejsca wyjazd do Rzymu na kanonizację bł. Jana Pawła II. Bliższych informacji udzielamy w zakrystii i kancelarii.

4. We wtorki o godz. 11.00 swoje spotkania ma Twórczy Klub Seniora, w piątki o godz. 17.30 odbywają się lekcje gry na pianinie. Do opieki nad dziećmi i pomocy w nauce zapraszamy chętnych wolontariuszy, młodzież i starszych.

5. W sobotę przypada święto św. Andrzeja Apostoła.

6. Niech na naszym świątecznym stole nie zabraknie lektury Pisma świętego i prasy katolickiej.

1. Uroczystością Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata kończymy Rok Kościelny. Dziś za pobożne odmówienie aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Dzisiejsza uroczystość obchodzona jest w naszej diecezji jako Dzień Liturgicznej Służby Ołtarza. Wszystkim ministrantom i lektorom z naszej parafii gratulujemy pełnienia zaszczytnej funkcji, dziękujemy im i ich rodzinom za zaangażowanie w liturgię Kościoła. Jednocześnie zapraszamy kolejnych chłopców od II klasy szkoły podstawowej do służby przy ołtarzu. Informujemy, że spotkania dla kandydatów odbywają się w soboty o godz. 11.00. Jednocześnie przypominamy, że spotkania dla Dziewczęcej Służby Maryjnej odbywają się także w soboty o godz. 10.00, na które zapraszamy chętne dziewczęta. W tej sprawie prosimy o kontakt
z ks. Sylwestrem.

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Okres Adwentu i nowy rok liturgiczny.

2. Dzisiaj o godz. 17.45 będą wypominki i Nieszpory za zmarłych. Przez cały listopad codziennie modlitwy za zmarłych o godz. 17.45.

3. Są jeszcze wolne miejsca wyjazd do Rzymu na kanonizację bł. Jana Pawła II. Bliższych informacji udzielamy w zakrystii i kancelarii.

4. We wtorki o godz. 11.00 swoje spotkania ma Twórczy Klub Seniora, w piątki o godz. 17.30 odbywają się lekcje gry na pianinie. Do opieki nad dziećmi i pomocy w nauce zapraszamy chętnych wolontariuszy, młodzież i starszych.

5. W sobotę przypada święto św. Andrzeja Apostoła.

6. Niech na naszym świątecznym stole nie zabraknie lektury Pisma świętego
i prasy katolickiej.