Niedziela Najświętszej Rodziny – 29 grudnia 2013 r.

1. We wtorek 31 grudnia br. o godz. 18.30 będzie Msza Święta na zakończenie „starego roku”, połączona z Nieszporami i nabożeństwem eucharystycznym, w czasie którego podziękujemy Panu Bogu za miniony rok, odśpiewamy suplikacje. Serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.
2. W środę 1 stycznia w Nowy Rok przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Jest to święto obowiązkowe. Msze św. w naszym kościele będą według porządku niedzielnego.
3. W naszym kościele znajduje się szopka. Przypominamy, że jest ona wykonana na wzór miejsca, w którym narodził się Pan Jezus, a tak dziś ono wygląda kiedy wejdziemy do Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem. Szopka jest w kształcie ołtarza, bo Jezus staje się dziś Chlebem dla nas na ołtarzu podczas Mszy św. Figurka Dzieciątka Jezus, która znajduje się w tej szopce została przywieziona z Ziemi Świętej z pola pasterzy. Posiada certyfikat, tzn., że była położona na miejscu narodzenia Jezusa.
4. Podajemy program wizyty duszpasterskiej:
Niedziela 29 XII – godz. 14.00
1) ul. Spytka bl. 1A/1-17;  ul Spytka bl. 1A/18-34 (ks. SB)
2) ul. Rzeczna i Spytka (domy jednorodzinne) (ks. MG)
3) ul. Bandrowskiego i Kaczkowskiego (ks. GR)

Poniedziałek 30 XII – godz. 15.00
1) ul. Bema 18, 20, 22, 24 (ks. MG)
2) ul. Bema 26, 28 (ks. SB)
3) ul. Towarowa (GR)

5. We wtorek i środę nie będzie kolędy.
6. W ubiegłym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej śp. Franciszka Kumorek. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu: „Dobry Jezu…”