Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

II Niedziela Zwykła – 19 stycznia 2014 r.

1. Zapraszamy dziś na Nieszpory Niedzielne o godz. 18.00.

2. W sobotę 25 stycznia w katedrze tarnowskiej będą miały miejsce święcenia Biskupów Nominatów naszej diecezji: ks. Prałata Stanisława Salaterskiego oraz ks. Prałata Jana Piotrowskiego. Polecajmy ich w naszych modlitwach.

3. Do soboty trwa w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. W tym tygodniu w liturgii:
– we środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.
– we piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.

5. W miniony wtorek zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za gościnność, życzliwe przyjęcie i złożone ofiary. W intencji wszystkich rodzin i osób, które odwiedziliśmy po kolędzie zostaną odprawione Msze święte, które podamy w późniejszym terminie.

6. Za aprobatą Księdza Biskupa Ordynariusza powstaje w Tarnowie Szkoła Katolicka – szkoła podstawowa i gimnazjum – przy ul Warzywnej 3. Do końca stycznia we czwartki w godzinach od 14.00 do 16.00 i w piątki w godz. od 10.00 do 14.00 można uzyskać szczegółowe informacje bądź zgłosić rekrutację dzieci. Szczegóły są w gablocie.

7. W sobotę o godz. 15.00 w naszej parafii odbędzie się spotkanie Klubu Dobrze Nastawionych radia RDN Małopolska i Nowy Sącz. Rozpoczęcie Mszą św., po której w Domu Katechetycznym będzie spotkanie kolędowe.

8. Za tydzień w niedzielę w miejsce nieszporów zapraszamy na wspólne kolędowanie, które rozpoczniemy o godz. 17.30.

9. W ostatnim tygodniu do wieczności odszedł: śp. Grzegorz Dudek. Polecajmy go Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie!