VI Niedziela Zwykła – 16 lutego 2014 r.

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na niedzielne Nieszpory.

2. Kalendarz liturgiczny:
-w sobotę w liturgii będziemy przeżywali Święto Katedry św. Piotra Apostoła.

3. W najbliższy czwartek o godz. 17.30 w Dolnym Kościele swoje spotkanie będą miały dzieci z kl. II wraz z rodzicami. Będzie to kolejne spotkanie przygotowujące do I Komunii i Spowiedzi Świętej.

4. Również we czwartek o godz. 19.30 swoje spotkanie będą mieli gimnazjaliści z kl. III, którzy 10 marca przyjmą sakrament bierzmowania w tarnowskiej katedrze. Na to spotkanie zapraszamy również rodziców.

5. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców zaprasza  21 lutego (piątek) o godz. 17.30, na spotkanie formacyjne dla nauczycieli, wychowawców i rodziców. Szczegóły spotkania znajdują się na afiszu w gablocie.

6. We wtorek o 11.30 będzie spotkanie członków i sympatyków Twórczego Klubu Seniora.

7. W związku z Dniem Chorego, wolontariusze ze Szkolnego Centrum Wolontariatu „Empatia”, prowadzą przed kościołem zbiórkę pieniędzy do puszek na rzecz budowy pierwszego w naszym mieście hospicjum stacjonarnego Via Spei przy ul. Bystrej.

8. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.