II Niedziela Wielkiego Postu – 16 marca 2014 r.

1. W każdą niedzielę Wielkiego Postu odprawiamy Gorzkie Żale o godz. 16.00. W piątek droga krzyżowa jest o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież i dorosłych. Nabożeństwo drogi krzyżowej prowadzą grupy parafialne według rozpiski na plakacie, który znajduje się w gablocie na zewnątrz kościoła.

2. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny.

3. We środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwami do św. Maksymiliana będzie o godz. 17.45. W tym dniu przypada także Uroczystość św. Jozefa Oblubieńca NMP.

4. W sobotę 22 marca o godz. 9.00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie dla pielgrzymów, którzy zapisali się wyjazd do Rzymu na kanonizację Jana Pawła II. Prosimy o niezawodne przybycie.

5. „Ruch Światło-Życie zaprasza w najbliższą niedzielę, 23 marca do kościoła św. Józefa na Dzień Wspólnoty. Rozpoczęcie o godz. 13.30.

6. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych. Umowna ofiara za nie wynosi 5 zł i jest przeznaczona na cele charytatywne.