IV Niedziela Wielkanocna – 11 maja 2014 r.

1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Bóg zapłać za ofiary, które przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Chcemy także bardzo serdecznie podziękować rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza, jakim jest kustodia do nowej monstrancji w naszym kościele.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które przypominamy są odprawiane w niedziele o godz. 18.00, zaś w dni powszednie o godz. 17.45. Zapraszamy do udziału szczególnie dzieci, które za każdy udział w nabożeństwie otrzymują stosowną pamiątkę.

3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej o godz. 19.30 będą spotkania w grupach dla młodzieży gimnazjalnej z klas pierwszych i drugich.

4. We środę przypada Święto św. Macieja Apostoła, w piątek przypada Święto św. Andrzeja Boboli.

5. Informujemy, że we wtorek 20 maja organizujemy z naszej parafii wyjazd na „majówkę”. Najpierw udamy się do Bartkowej na rejs po wodach jeziora rożnowskiego, a potem na Jamną na nabożeństwo majowe, po którym będzie grill. Wyjazd o godz. 14.30. Zapisów możemy dokonać w zakrystii bądź w kancelarii.

6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Polecamy dzisiejszy numer „Gościa niedzielnego”, wyjątkowo w cenie 7 zł, z uwagi na to, że dołączony jest do niego film „Cristiada”.