Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

V Niedziela Wielkanocna – 18 maja 2014 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są w niedziele o godz. 18.00, zaś w dni powszednie o godz. 17.45. Zapraszamy do udziału szczególnie dzieci, które za każdy udział w nabożeństwie otrzymują stosowną pamiątkę.

2. Dziś parafia św. Józefa i Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie przeżywa swój odpust.

3. Przypominamy, że co tydzień w każdy wtorek w kancelarii parafialnej w godzinach od 18.15-19.00 możemy skorzystać z nieodpłatnych porad radcy prawnego.

4. Informujemy, że we wtorek 27 maja (ZMIENIONY TERMIN) organizujemy z naszej parafii wyjazd na „majówkę”. Najpierw udamy się do Bartkowej na rejs po wodach Jeziora Rożnowskiego, a potem na Jamną na nabożeństwo majowe, po którym będzie grill. Wyjazd o godz. 14.30 z ul. Bema przy dawnym Tarnkonfeksie.

5. W sobotę przypada wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

6. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Siostra Maria Ambrozja Bielak z Zakonu Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej. Polecajmy Jej nieśmiertelną duszę miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie.