Uroczystość św. Piotra i Pawła – 29 czerwca 2014 r.

1. W poniedziałek zakończą się nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. Od poniedziałku (30 czerwca) przez cały okres wakacji, w dni powszednie w naszym kościele Msze Święte będą sprawowane: rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.30. Kancelaria parafialna w ciągu wakacji będzie czynna tylko wieczorem od godz. 17.30 – 18.15. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się  z księdzem dyżurnym. W okresie wakacji nie będzie czynny punkt porad prawnych, jednak w razie wielkiej konieczności skorzystania z porady prosimy o kontakt.

3. Od wtorku tj. od 1 do 9 lipca będzie trwał Wielki Odpust w Tuchowie. Szczegółowy program jest umieszczony na plakacie w gablocie. We środę przypada święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej.

4. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwami do św. Maksymiliana rozpocznie się o godz. 17.45, po której będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. Po Mszy św. o godz. 18.30 będzie ucałowanie relikwii św. Maksymiliana.

5. We czwartek przypada święto św. Tomasza Apostoła. W tym dniu zapraszamy na Godzinę świętą połączoną z modlitwą o powołania do służby Bożej na godz. 17.30.

6. W pierwszy piątek miesiąca w godzinach rannych udamy się do chorych. Po południu od 16.00 spowiedź święta. Msza wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będzie o godz. 7.00 i 18.30.

7. W sobotę Msza święta o Niepokalanym Sercu Maryi będzie odprawiona również o godz. 7.00 i 18.30.  O godz. 19.30 zapraszamy na Apel Jasnogórski, który jest formą comiesięcznego przygotowania na przyjęcie obrazu „Jezu ufam Tobie”, które będzie miało miejsce w maju przyszłego roku. Przynosimy lampiony.

8. Dzieciom, młodzieży i wszystkim udającym się na urlopy życzymy dobrej pogody i udanych wakacji.