XIV Niedziela Zwykła – 6 lipca 2014 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory eucharystyczne o godz. 17.45.

2. Przypominamy, że przez okres wakacji, w dni powszednie w naszym kościele Msze święte odprawiane są: rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.30. Kancelaria parafialna w ciągu wakacji będzie czynna tylko wieczorem od godz. 17.30 – 18.15. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się z księdzem dyżurnym.

3. We środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.

4. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
– we wtorek wspomnienie św. Jana z Dukli
– w piątek święto św. Benedykta, patrona Europy. W tym dniu zapraszamy na Koronkę do Bożego miłosierdzia o godz. 18.00.
– w sobotę wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu.

5. Zachęcamy wszystkich do nabywania naszej parafialnej gazety „Maksymilian”. W wakacyjnym numerze przeczytamy między innymi o spotkaniu młodych w Lednicy, informacje z życia Seminarium Duchownego, o Sanktuarium MB Szkaplerznej na Burku w przeddzień Odpustu, artykuł psychologa „Nuda a chęć życia…” oraz wiele, wiele innych.

6. A dzieciom i młodzieży, wszystkim parafianom oraz drogim gościom życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku.