XV Niedziela Zwykła – 13 lipca 2014 r.

1. Zapraszamy dzisiaj do udziału w Nieszporach niedzielnych o godz. 18.00.

2. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na cele remontowo-inwestycyjne w naszej parafii. Zakończony został gruntowny i kosztowny remont kancelarii parafialnej połączony z konieczną wymianą instalacji elektrycznych. Ponadto w ostatnim czasie wykonane zostały niezbędne prace dekarsko-blacharskie i remontowe związane z kominami na plebanii zgodnie z wymaganymi przepisami. Z powodu nieprzewidzianych wspomnianych powyżej remontów zapowiadana wymiana okien w kościele musi być odsunięta w czasie. Za tydzień będzie składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

3. Od wtorku 15 lipca przez cały tydzień aż do 22 lipca w sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie na Burku trwać będzie odpust. Zachęcamy do udziału. Szczegóły programu są na afiszu w gablocie.

4. We środę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, w tym dniu nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie o godz. 17.45. W piątek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy. Tego dnia Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z wystawieniem Najświętszego Sakramentu będzie o godz. 18.00.

5. Zachęcamy do osobistej lektury Pisma świętego oraz czytania czasopism religijnych.

6. Tym, którzy udają się na wakacje życzymy pomyślnego wypoczynku.