XVIII Niedziela Zwykła – 3 sierpnia 2014 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na Nieszpory o Najświętszym Sakramencie na godz. 17.45.

2. W tym tygodniu w liturgii przypada:
– w poniedziałek wspomnienie św. Jana Vianneya
– we środę święto Przemienienia Pańskiego;
– w piątek św. Dominika, założyciela Zakonu Dominikanów;
– w sobotę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża

3. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwami do św. Maksymiliana rozpocznie się o godz. 17.45, po której będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. O godz. o godz. 18.30 będzie Msza św. zbiorowa ku czci św. Maksymiliana.

W sierpniu w miejsce Apelu Jasnogórskiego w I sobotę miesiąca, który jest formą przygotowania do peregrynacji obrazu Pana Jezusa Miłosiernego, będzie uroczysta Eucharystia celebrowana w liturgiczne wspomnienie św. Maksymiliana w dniu 14 sierpnia o godz. 18.30.

4. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Godzinę świętą połączoną z modlitwą o powołania do służby Bożej na godz. 17.30.

5. Za tydzień składka będzie przeznaczona na prace inwestycyjno-remontowe w naszej parafii.

6. W miesiącu sierpniu zachęcamy do abstynencji bądź umiaru w spożywaniu napojów alkoholowych.