XXI Niedziela Zwykła – 24 sierpnia 2014 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory na godz. 18.00.

2. Dziś przed kościołem po Mszy św. możemy złożyć ofiarę do puszki, przeznaczoną na pomoc poszkodowanym przez wichury i nawałnice naszej diecezji.

3. We wtorek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze święte będą w naszym kościele o godz. 7.00 i po południu o 18.30. Biskupi polscy proszą, aby ten dzień stał się dniem modlitwy za prześladowanych chrześcijan, zwłaszcza w Iraku.

4. W tygodniu:
– we środę wspomnienie św. Moniki. W tym dniu nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45
– we czwartek św. Augustyna
– w piątek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.  Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.

5. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka: Melania Bik. Polecajmy jej duszę miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie…