Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

XXXII Niedziela Zwykła – 9 listopada 2014 r.

1. Dzisiaj o godz. 17.45 będą wypominki i Nieszpory za zmarłych. W naszym kościele przez cały listopad o godz. 17.45 odmawiamy różaniec za zmarłych wypominanych. W piątki jest to Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę przeznaczone na prace inwestycyjno-remontowe w naszej parafii. W ostatnim czasie została zrobiona krata przy wejściu do dolnego kościoła oraz zainstalowany nowy piec gazowy w budynku katechetycznym.

3. We wtorek przypada 96. Rocznica Odzyskania Niepodległości. W tym dniu o godz. 18.30 zostanie odprawiona Msza św. za Ojczyznę. O godz. 19.00 odbędzie się Spektakl Patriotyczny poświęcony bohaterom Powstania Warszawskiego połączony z Wypominkami, w wykonaniu młodzieży z III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Wyjątkowo w tym dniu Wypominki będą przesunięte na godz. 19.00. Zapraszamy. Zachęcamy do tego, aby z okazji Święta Narodowego ozdobić nasze budynki mieszkalne flagami narodowymi.
Ponadto we wtorek w czasie wieczornej Mszy św. jedna z intencji będzie odprawiona za ks. Marcina z okazji imienin. Księdzu Marcinowi życzymy dużo zdrowia oraz owocnej posługi w naszej parafii. Po Spektaklu Patriotycznym będzie spotkanie na plebani dla grup i stowarzyszeń.

4. We wtorek wyjątkowo z uwagi na święto nie będzie czynny punkt porad prawnych.

5. We czwartek o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci z kl. II szkoły podstawowej, która przygotowuje się do I Komunii Świętej. O godz. 19.30 odbędą się spotkania w grupach dla kandydatów do bierzmowania z klasy I, II i III gimnazjum.

6. W piątek o godz. 18.00 w sali Klubu Inteligencji Katolickiej zostanie odprawiona Msza św. po której ks. dr Jacek Nowak wygłosi wykład pt. „Literatura i wychowanie”.