Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

WIZYTA DUSZPASTERSKA – 2015

Wtorek – 6 stycznia Uroczystość Trzech Króli
Kolęda u Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej

Środa 7 stycznia
godz. 17.45 zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca
godz. 18.30 Msza św. Imieninowa ks. Sylwestra
Po Mszy św. ucałowanie relikwii św. Maksymiliana

Czwartek  8 stycznia
godz. 17.00 – spotkanie z dziećmi z II klas
godz. 19.30 spotkanie z młodzieżą z klas gimnazjalnych

Piątek 9 stycznia – godz. 15.00
1) ul. Wita Stwosza 8 i 10/1-20 (ks. SB)
2) ul. Wita Stwosza 10/45-21 (ks. GR)
3) ul. Towarowa (ks. MG)

Sobota 10 stycznia – godz. 9.00
1) ul. Wita Stwosza 2/1-27 (ks. MG)
2) ul. Wita Stwosza 2/51-28 (ks. GR)

Niedziela 11 stycznia – godz. 14.00
1) ul. Narutowicza bl. 15/1-22 (ks. MG)
2) ul. Narutowicza bl. 15/48-23 (ks. SB)
3) ul. Narutowicza 5,7,7a,9,11,13 (ks. GR)

Poniedziałek 12 stycznia – godz. 15.00
1) ul. Narutowicza 10,18, 20/1-20 (ks. SB)
2) ul. Narutowicza 20/42-21 (ks. MG)
3) ul. Narutowicza 22, 30, 32 oraz 20/56-43 (ks. GR)

Środa 14 stycznia – godz. 15.00
1) ul. Bema 1, bl. 4-8; 14, 12, 16 (ks. GR)
2) ul. Bandrowskiego i Kaczkowskiego (ks. MG)
3) ul. Narutowicza 33 a, 33, 31, 29, 25, 23 (ks. SB)

Czwartek  15 stycznia – godz. 15.00
1) ul. Bema 10/1-15 (ks. SB)
2) ul. Bema 10/30-16 (ks. MG)

Sobota 17 stycznia – godz. 9.00
1) ul. Limanowskiego 6,8,10,12 (ks. SB)
2) ul. Limanowskiego 16, 14 (ks. MG)
3) ul. Limanowskiego 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (ks. GR)

Niedziela 18 stycznia – godz. 14.00
1) ul. Narutowicza 34/1-28 (ks. GR)
2) ul. Narutowicza 36 oraz 34/55-29 (ks. SB)

Wtorek – 6 stycznia Uroczystość Trzech Króli

Kolęda u Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej

Środa 7 stycznia

godz. 17.45 zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca

godz. 18.30 Msza św. Imieninowa ks. Sylwestra

Po Mszy św. ucałowanie relikwii św. Maksymiliana

Czwartek  8 stycznia

godz. 17.00 – spotkanie z dziećmi z II klas

godz. 19.30 spotkanie z młodzieżą z klas gimnazjalnych

Piątek 9 stycznia – godz. 15.00

1) ul. Wita Stwosza 8 i 10/1-20 (ks. SB)

2) ul. Wita Stwosza 10/45-21 (ks. GR)

3) ul. Towarowa (ks. MG)

Sobota 10 stycznia – godz. 9.00

1) ul. Wita Stwosza 2/1-27 (ks. MG)

2) ul. Wita Stwosza 2/51-28 (ks. GR)

Niedziela 11 stycznia – godz. 14.00

1) ul. Narutowicza bl. 15/1-22 (ks. MG)

2) ul. Narutowicza bl. 15/48-23 (ks. SB)

3) ul. Narutowicza 5,7,7a,9,11,13 (ks. GR)

Poniedziałek 12 stycznia – godz. 15.00

1) ul. Narutowicza 10,18, 20/1-20 (ks. SB)

2) ul. Narutowicza 20/42-21 (ks. MG)

3) ul. Narutowicza 22, 30, 32 oraz 20/56-43 (ks. GR)

Środa 14 stycznia – godz. 15.00

1) ul. Bema 1, bl. 4-8; 14, 12, 16 (ks. GR)

2) ul. Bandrowskiego i Kaczkowskiego (ks. MG)

3) ul. Narutowicza 33 a, 33, 31, 29, 25, 23 (ks. SB)

Czwartek  15 stycznia – godz. 15.00

1) ul. Bema 10/1-15 (ks. SB)

2) ul. Bema 10/30-16 (ks. MG)

Sobota 17 stycznia – godz. 9.00

1) ul. Limanowskiego 6,8,10,12 (ks. SB)

2) ul. Limanowskiego 16, 14 (ks. MG)

3) ul. Limanowskiego 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 (ks. GR)

Niedziela 18 stycznia – godz. 14.00

1) ul. Narutowicza 34/1-28 (ks. GR)
2) ul. Narutowicza 36 oraz 34/55-29 (ks. SB)