II Niedziela Zwykła – 18 stycznia 2015 r.

1. Zapraszamy dziś na Nieszpory Niedzielne o godz. 18.00. W tym tygodniu odmawiamy psalmy z II tygodnia brewiarza.

2. W Kościele trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. We wtorek od godz. 18.15 w kancelarii parafialnej możemy skorzystać z nieodpłatnych porad radcy prawnego.

4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.  W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.

5. Za tydzień w niedzielę zapraszamy do domu katechetycznego na godz. 16.30 na wspólny śpiew kolęd, które poprowadzi młodzież ze scholi liturgicznej. Zapraszamy rodziców, młodzież i dzieci.

6. Dziś zakończymy odwiedziny duszpasterskie. Udamy się na ulicę Narutowicza do domu pod numerem 36 i do bloku nr 34.

7. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności: śp. Ludwika Jaszczur (miała 103 lata). Polecajmy Ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!