Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

IV Niedziela Wielkiego Postu – 15 marca 2015 r.

Laetare! – Raduj się!

1. W niedzielę Wielkiego Postu odprawiamy Gorzkie Żale o godz. 16.00. W piątek droga krzyżowa jest o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2.  We czwartek przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu spotkanie dzieci z klasy II, które przygotowują się do I Komunii świętej będzie o godz. 17.30. Także we czwartek na godz. 19.30 zapraszamy młodzież na spotkania w grupach z I i II klasy gimnazjum.

3. Za tydzień w V Niedzielę Wielkiego Postu po południu od godz. 14.00 do 18.00 w naszej parafii będzie spowiedź wielkopostna z przerwą od godz. 16.00 do ok. 16.45.

4. Zachęcamy do nabywania baranków i paschalików wielkanocnych. Umowna ofiara za nie wynosi 5 zł i jest przeznaczona na cele charytatywne.

5. Solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Halina Holik. Polecajmy Ją miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie…