II Niedziela Wielkanocy – 12 kwietnia 2015 r. „Biała”- Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiejsza Niedziela jest świętem patronalnym Caritas. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w dzieło Parafialnego Oddziału Caritas, za ofiarodawców oraz ludzi dobrej woli, którzy współpracują i wspierają dzieło charytatywne. Dziś w miejsce nieszporów będzie koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.

2. We środę o godz. 17.45 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej połączoną z modlitwami do św. Maksymiliana.

3. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.

4. W dniu dzisiejszym w naszym kościele od godzin porannych do godz. 13.00 można oglądać ikony pisane w okresie Wielkiego Postu przez członków twórczego klubu seniora. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 zostaną poświęcone.

5. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka śp. Maria Błocka. Polecajmy ją w modlitwie Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…