Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

X Niedziela Zwykła – 6 czerwca 2015 r.

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które w czerwcu odprawiane są codziennie o godz. 18.00.

2. Dyrekcja Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz zaprasza dziś po południu o godz. 15.00 do naszego kościoła na Mszę św. z udziałem sympatyków radia i Klubem Dobrze Nastawionych. Po Mszy św. o godz. 16.00 na ogrodzie radia odbędzie się koncert Krystyny Giżowskiej.

3. W tygodniu w liturgii:
– w poniedziałek wspomnienie św. Jadwigi Królowej;
– we czwartek św. Barnaby, Apostoła;
– w piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte będą według porządku dnia powszedniego. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
– w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

4. We wtorek od godz. 18.15 w kancelarii parafialnej można nieodpłatnie skorzystać z doradztwa radcy prawnego.

5. We środę od godz. 16.00 – 18.00 będzie czynny punkt Caritas. Bardzo prosimy o niezawodne przybycie wszystkich, którzy korzystają z tegorocznej pomocy.

6. Za tydzień ofiary z II niedzieli miesiąca będą przeznaczone na cele remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.

7. We czwartek przypada zakończenie Oktawy Uroczystości Bożego Ciała. Podczas Mszy św. o godz. 18.30 będzie błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków z ziół i kwiatów. Zachęcamy do udziału szczególnie rodziców z dziećmi, dzieci szkolne, pierwszokomunijne, dzieci z grup dziecięcych, świetlicę parafialną.