Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

XI Niedziela Zwykła – 14 czerwca 2015 r.

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które w czerwcu odprawiane są codziennie o godz. 18.00.

2. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na cele remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.

3. W tygodniu w liturgii:
– w poniedziałek wspomnienie bł. Jolanty
– we środę św. Alberta Chmielowskiego

4. We środę będzie czynny punkt Caritas.

5. W dniach od 17 czerwca parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnowie organizuje Kurs Przedmałżeński. Początek w środę 17 czerwca o godz. 18.00 w sali kinowej dolnego Kościoła.  Zapisy będą w pierwszym dniu kursu.

6. Za tydzień w niedzielę 21 czerwca br. przy ołtarzu papieskim w Starym Sączu odbędzie się kolejne Diecezjalne Święto Rodziny. Rozpoczęcie krótkim czuwaniem o godz. 10.30, po którym na Ołtarzu Papieskim będzie sprawowana Msza Święta w intencji małżeństw i rodzin naszej diecezji. Po jej zakończeniu odbędzie się festyn dla rodzin organizowany przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej.

7. Przed kościołem i w zakrystii możemy nabyć film DVD z Peregrynacji obrazu Pana Jezusa Miłosiernego, która miała miejsce w naszej parafii, w cenie 20 zł. Zachęcamy do nabywania gazet, które znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.