XV Niedziela Zwykła – 11 lipca 2015 r.

1. Przez cały okres wakacji, w dni powszednie w naszym kościele będą Msze święte będą odprawiane: rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.30. Kancelaria parafialna w ciągu wakacji będzie czynna tylko wieczorem od godz. 17.30 – 18.15.
W sprawach pilnych prosimy kontaktować się z księdzem dyżurnym.

2.   Dziś o 18.00 zapraszamy na Nieszpory, które ofiarujemy za wypoczywających na wakacjach i urlopach. W brewiarzu odmawiamy psalmy III tygodnia.

3.   W liturgii w tym tygodniu:
– w poniedziałek wspomnienie świętych Andrzeja i Świerada – patronów drugorzędnych naszej diecezji
– we środę wspomnienie św. Bonawentury
– we czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
– w sobotę wspomnienie św. Szymona z Lipnicy

4.   W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie o godz. 17.45.

5.   W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 18.00.

6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na cele remontowo-inwestycyjny w naszej parafii. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na cele Wyższego Seminarium Duchownego.
7. Dzieciom, młodzieży i wszystkim udającym się na urlopy życzymy dobrej pogody i udanych wakacji.