XIX Niedziela Zwykła – 9 sierpnia 2015 r.

1. Dzisiaj na godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory. Bóg zapłać za ofiarę na tacę przeznaczoną na cele remontowo-inwestycyjne parafii.

2. W piątek 14 sierpnia Msza św. poranna o godz. 7.00 będzie celebrowana ze wspomnienia św. Maksymiliana Marii Kolbego w górnym kościele. Wieczorem o godz. 18.30 będzie Msza św. z Wigilii Wniebowzięcia NMP. Po Mszy św. rano
i wieczorem będzie ucałowanie relikwii św. Maksymiliana. W tym dniu zachęcamy do uczestnictwa w liturgii. Odpust parafialny w tym roku będzie w niedzielę 11 października w rocznicę kanonizacji patrona naszej parafii.

3. W sobotę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to święto obowiązkowe. Msze Święte w naszym kościele będą według porządku niedzielnego, podczas których poświęcamy zioła i wieńce żniwne, będące wyrazem wdzięczności Bogu i Matce Najświętszej za tegoroczne zbiory. W tym dniu przypada 95. Rocznica Cudu nad Wisłą.

4.  Zachęcamy także czytania czasopism religijnych. Udającym się na urlop życzymy dobrej pogody i zregenerowania potrzebnych sił.